Sosyal Medya Yönetimi

Doğru iletişim dilini yakalayıp, etkili konseptler ile markanızı hedef takipçi kitlenizle buluşturuyoruz.
Image

Sosyal Medya Yönetimi

Berra Bayka Design Office, Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn mecralarında ve Google’da markanızın hedef kitlesine en doğru reklam modelleriyle, en uygun tıklama başı maliyetlerle erişmesini sağlar. Hedef kitlenizin zihninde, markanızın doğru bir şekilde konumlandırılmasını ve akılda kalıcılığının arttırılması, güçlü ve farklılaştıran reklam faaliyetleri ile mümkündür.

Ölçümlemeyi ve analiz etmeyi seven bir ajans olarak, markaların internet üzerindeki faaliyetlerinin en temel amaçlarından biri olan Dijital Pazarlama konusunda oluşturduğumuz kampanyalardan en iyi reklam sonuçlarını almanızı sağlıyoruz. Dijital Pazarlamaya yönelik oluşturduğumuz tüm stratejilerle, markanın dijital dünyadan maksimum fayda sağlamasını hedefliyoruz.

Sosyal medyada markanızın gücüne güç katmak ve hak ettiği değere sahip olması için doğru iletişim dilini yakalayıp, etkili konsept tasarımları ile markanızı hedef takipçi kitlenizle buluşturuyoruz.

Sosyal medya ajansınız olarak, tüm süreçleri yönetiyor ve markanızı sosyal medyada en iyi şekilde konumlandırıyoruz. Zengin içeriklerle sosyal medya yönetiminizi yaparken, hazırladığımız aylık düzenli raporlama ile de markanızın sosyal medya üzerindeki performansını ölçümlüyor ve sizinle birlikte değerlendiriyoruz.