Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

İsfalt A.Ş.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İktisadi Teşekküllerinden biri olan İstanbul Asfalt Fabrikaları Sanayi ve Ticaret A.Ş. (İSFALT), İstanbul Büyükşehir ve ilçe belediyelerin asfalt ihtiyacını karşılamak amacıyla 1986 tarihinde kurulmuştur.

Şehrin asfalt ihtiyacını, İstanbul’un iki yakasında kurduğu fabrikalarında yaptığı üretimle karşılayan İSFALT, aynı zamanda sektöre danışmanlık hizmeti vermektedir. İstanbul’un büyümesine paralel olarak kendini yenileyen İSFALT, 2000’li yıllarda Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasınca yer almayı başarmıştır.

2005 yılında Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu sıralamasında kamu kuruluşları arasında 11. genelde ise 293. olan İSFALT, 2006 yılında büyük bir sıçrama gerçekleştirerek, kamu kuruluşları arasında 10’unculuğa, genelde ise 255’inciliğe yükselmiştir. Üretim ve performans rakamları açısından sadece ülkemizin değil Avrupa’nın da en büyük şirketleri arasında yer almayı başaran İSFALT; araştırma ve geliştirme çalışmalarına büyük önem vermektedir. Şirket Ar-Ge çalışmalarını Üniversiteler, TÜBİTAK, KGM (Karayolları Genel Müdürlüğü) ile birlikte yürütmekte, geliştirdiği yeni projeleri toplumun hizmetine sunmaktadır.

İş yapış süreçlerindeki disiplini, bize olan destekleri ve konulara her daim nazik yaklaşımları için kendilerine çok teşekkür ederiz.

Şehrin asfalt ihtiyacını, İstanbul’un iki yakasında kurduğu fabrikalarında yaptığı üretimle karşılayan İsfalt’ın kreatif ajans hizmetleri, ve dijital hizmetlerinde rol almaktan dolayı keyif alıyoruz. Değerli yöneticilerine sonsuz teşekkürler.

İsfalt hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Proje Detayları

Paylaşın